محل تبلیغات شما

سوپرسل به کاربران ایرانی: <<نتوانستیم راهی برای ماندن در ایران پیدا کنیم>>

امروز کافه بازار خبر داد که از تاریخ ۹ مهر بازی Clash of Clans دیگر هیچ خدماتی برای پشتیبانی از زبان فارسی یا خرید درون برنامه ای به واحد ریال نخواهد داشت. حال سازندگان این بازی در کمپانی سوپرسل گفته اند که نتوانستند راهی برای باقی ماندن در بازار ایران پیدا کنند.
در ادامه بیانه ای منتشر شده از این کمپانی را می خوانیم:
تصمیم سختی را گرفته ایم مبنی بر اینکه قرارداد خود را با <<کافه بازار>> تمدید نکنیم، که در نتیجه آن بازیکنان ایرانی دیگر قادر به انجام دادن بازی های ما نخواهند بود. بازیکنان پس از 30 سپتامبر 2020 قادر به انجام خریدهای درون برنامه ای نخواهند بود و بازی ها پس از به روزرسانی بعدی که همین امسال عرضه می شود کاملاً از در دسترس خارج می شوند.
بازیکنان ما، در هر کجا که هستند، از همه چیز برایمان مهم ترند، و واقعا متأسفیم که نتوانستیم در حال حاضر راهی را برای ادامه ارائه Clash of Clans و Clash Royale به بازیکنانمان در ایران پیدا کنیم.
ما این در را برای همیشه نمی بندیم؛ ما به نظارت بر وضعیت و همکاری با <<کافه بازار>> ادامه می دهیم تا در صورت امکان راهی برای بازگشت پیدا کنیم.
من در مورد دلیل پایان همکاری کافه بازار با کمپانی Supercell از امیر حقیقت مدیر روابط عمومی کافه بازار پرسیدم. او به من گفت که سوپرسل <<دلیلی برای خروج از ایران ذکر نکرد>> و به همین خاطر هنوز به صورت رسمی مشخص نیست که چرا این کمپانی از بازار کشور ما خارج شده است.
می شود حدس زد که این قضیه به تحریم های اقتصادی آمریکا علیه ایران مربوط باشد. این تحریم ها جابجایی پول و برقراری تجارت با کمپانی های ایرانی را به کار بسیار سختی تبدیل کرده است. همچنین کاهش ارزش ریال هم باعث شده که دسترسی به درآمدی که سوپرسل از کاربران ایرانی داشته، دغدغه چندانی برای این کمپانی بزرگ نباشد.
به هر حال با رخ دادن این اتفاق بد قطعا حضور کاربران ایرانی در دنیای Clash of Clans سخت تر از همیشه خواهد شد. رابطه ای به پایان رسید که حضورش باعث دسترسی راحت تر کاربران ایرانی به یک اپ بین المللی و سودآوری برای یک کمپانی داخل ایران بود.

*تحریم کردن ایران توسط سوپرسل*

#سوپرسل خدمات دهی را به ایران را به شدت قابل توجهی کاهش داد#

کمپانی ,ایرانی ,بازار ,سوپرسل ,ای ,بازی ,کاربران ایرانی ,clash of ,این کمپانی ,کافه بازار ,of clans

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
کلبه عطر tripefibmii Doris's page simorghelkhial **** روزنه امید **** مطالب اینترنتی علی نیوز fuel-tank درانتظار اتفاقات خوب moirburimfai